Teslimat Tüm Türkiye’ye anlaşmalı olduğumuz Kargo firması ile yapılmaktadır.

Siparişiniz kargoya verilmesini müteakip genellikle 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Gecikmeler ve benzeri durumlarda bizi arayabilir veya size verilen kargo takip nosu ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Telefon Numaramız: +90 535 468 60 36

DEĞİŞTİRME

Almış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile değiştirebilisiniz. Ürünü, ürün faturası, değişim yapmak istediğiniz ürünün adı/linki vb. bir görseli, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iletişim formu ile değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değiştirebileceğiniz ürün bulunmaması durumunda ürünü geri iade edebilirsiniz.

GERİ İADE

Almış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde ÜCRETSİZ OLARAK teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, iade sebebi, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iletişim formu ile iade talebinde bulunabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünü orjinal ambalajı, kutusu, parça ve metaryalleri ile birlikte özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız,
Size gönderilen faturayı ekleyiniz
Aşağıdaki adrese istediğiniz herhangi bir kargo firmasını kullanarak ödemesi sizin tarafınızdan karşılanarak gönderimini yapabilirsiniz; Kargo ücreti ödemek istemez iseniz lütfen Yuriçi Kargo ile Kuaförler Kooperatifi adına gönderiniz.
Ürün elimize ulaştıktan hemen sonra, kısa bir kontrolden geçecek ve ödemiş olduğunuz kanallar kullanarak para iadeniz gerçekleşecektir.
Kredi kartıyla yapılan alışverişlerinizde ki iade durumlarında, sizin tarafınızdan iade istediği yapıldığı anda, ( ürünün elimize ulaşması yada hiç size gönderilmemiş olması durumunda ) muhasebemiz üzerinden iade talimatı anında verilmektedir.

Bu talimat sonrası alışveriş yapmış olduğunuz bankanın kendi prosedürüne bağlı olarak 7-30 iş günü içerisinde kartınıza yansıtmaktadır. İade talimatını biz bankanıza verdiğimizi size bildirdikten sonra, işlemleri hızlandırmak için konuyu bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
Havale/EFT ödemelerimiz her haftanın Salı günü yapılmaktadır. Verilen iade talimatınız, ilk Salı günü değerlendirilecek ve bugünden itibaren 7 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Aksi bir durumda mutlaka yetkililerimizle iletişime geçerek bilgi alınız.

Geri İade alıcı ve adresi:

Piaf
+90 535 468 60 36
Kumru Ankara Yıldız Yıldızevler mahallesi Rabin Dranat Tagore Caddesi No:7 06650 Çankaya Ankara